Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 1.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROBIĘ SCRYPTY ZA FREE dla zainteresowanych.
#1
Wszyscy ktorzy są zainteresowani mogą pisac w postach niżej na jakie expo by chcieli scrypty i na jaką profesje z jakim refilerem itp. A ja bede robił dane scrypty po odbiorze zamówienia i dodawał je na FORUM za 100 % Free

ps. Może byc oczywiscie Reput. Wink


ENGLISH VERSION

Everyone which are interested can in fasts more low what spawn write to so that they want scrypty and to which professions with what refiler and the like And I will be doing data scrypty after the receipt of the order and added them on the Forum too 100 % Free

pseud. He can be of course Reput. Wink
#2
robisz na ots skrypty?
#3
Jeżeli autor tematu chce pomocy, również mogę mu pomóc, oczywiście za darmo Smile
#4
to zalezy czy mapa rl. I o jakiego spwna ci chodzi.
#5
Przydały by się skrypty dla 50 ms Tylko nie mam pojecia gdzie by go postawic jakaś propozycja?
#6
(04-07-2013, 12:31 PM)spodniarz Wrote: Jeżeli autor tematu chce pomocy, również mogę mu pomóc, oczywiście za darmo Smile

Pomoc sie przyda Smile jesli będzie duzo zamówień.

(04-07-2013, 12:33 PM)dodo077 Wrote: Przydały by się skrypty dla 50 ms Tylko nie mam pojecia gdzie by go postawic jakaś propozycja?

Z wastem bez wasta ? ma zarabiac, czy expic szybko ?
#7
banuta rl mapa refiluje 500 sd 100 gmp

przydał by się jeden na waste i exp a drógi na średni exp i moze wychodzic na 0
#8
Jakbyś mógł ziomek, to chciałbym na rotwormy koło venore dla knighta, z refilerem bo ja za cholerę nie mogę go dobrze zrobić :/
#9
(04-07-2013, 12:37 PM)allachy69 Wrote: Jakbyś mógł ziomek, to chciałbym na rotwormy koło venore dla knighta, z refilerem bo ja za cholerę nie mogę go dobrze zrobić :/

A jak zrobisz, to co jest zle czego ci nie robi ?
#10
zrobisz cos dla sorka?
#11
(04-07-2013, 12:42 PM)dodo077 Wrote: zrobisz cos dla sorka?

Zrobie. Tylko wyjasnij dokladnie co i gdzie Smile jak ma wygladac refiler . Jak będzie bot to wezme sie do pracy .
#12
może gdzies na wyverny refiler 100 smp 20 hp
#13
(04-07-2013, 12:50 PM)dodo077 Wrote: może gdzies na wyverny refiler 100 smp 20 hp

gdzies? mi nic do glowy nie przychodzi .
#14
moze w edron i jak zejdzie ze schodkow to zeby stal np 30 sec/
a jeszcze prosba o skrypt na dragi darashia refiler 150 smpp i 20 hp
#15
Siema , Potrzebuję skrypty dla 130 ek 90 ek 97 ek 50 ms 43 rp i najlepiej by bylo zeby kazdy gdzie indziej nie chce by latały w tych samych miejscach Smile po za tym zawsze ma byc bez waste Smile
mniej expa w granicach
80k dla eków
ms i rp mogą mieć w granicach do 50 k na h oczywiście na serwerach x1 exp Smile
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#16
green djinn yalahar dla 120 eka z refilem i depositerem
#17
(04-07-2013, 12:55 PM)gogol13 Wrote: Siema , Potrzebuję skrypty dla 130 ek 90 ek 97 ek 50 ms 43 rp i najlepiej by bylo zeby kazdy gdzie indziej nie chce by latały w tych samych miejscach Smile po za tym zawsze ma byc bez waste Smile
mniej expa w granicach
80k dla eków
ms i rp mogą mieć w granicach do 50 k na h oczywiście na serwerach x1 exp Smile


130 ek 97 ek 90 ek - Corymsy Carlin. Dragi Yalahar. GS + Zombie Yalahar. D lair Venore. Orc Forteca "OF" Wszystkie te Lvl mogą tam botowac. Na Corymsach kazdy z nich Profit. Dragi Yalahar Profit GS tez Profit i D Lair w mniejszym lub wiekszym stopniu profit zalezy jak Lot. Exp Dobry na kazdym z tych Expowisk.

MS i RP to już gorsza sprawa ale da się coś wymyslec.

Pasowały by ci ?

(04-07-2013, 12:56 PM)Zimovsky Wrote: green djinn yalahar dla 120 eka z refilem i depositerem

Szczerze mówiąc nigdy tam nie byłem . Zaraz poszukam tego spawnu i zobacze jak optymalnie tam wyciskac respa. Jesli da rade to zrobie gotowego z depo + ref.
#18
Zrobił byś skrypt na 32 rp na yalahar dzielnica cemetery poludniowo wschodni resp z ghoulami cryptami i 1 ds zeby mi latal po tej dziurze ? z refirem i depozytem ?
#19
(04-07-2013, 01:07 PM)rkslukasz Wrote: Zrobił byś skrypt na 32 rp na yalahar dzielnica cemetery poludniowo wschodni resp z ghoulami cryptami i 1 ds zeby mi latal po tej dziurze ? z refirem i depozytem ?

Wszystko da rade zrobic Wink wszystko sie zobaczy jak bedzie bot.
#20
A ja chciałbym skrypt na knighta na Mount Sterum(czy jakoś tak : )) żeby chodził na -4 i -5 oraz rozkopywał dół do drogów i je zabijał : ) refiller to żeby jak mniej niż 10 mana potów wracał do dp i dokupywał oraz jak mniej niż 50 cap to też do depo ;p
Oczywiście dam reputy : )


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)