Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dajta skrypta kurna, no
#1
siemka, potrzebuje jakiegokolwiek skrypta, gdzie wyciągne minimum exp 10k/h na mojego cashmakera, który ma obecnie 21lvl. venore swamp trolle - boci 1 cashmaker, ghost land - boci 2 cashmaker. macie jakiegoś skrypta?;p
#2
opcja szukaj nie boli ;D mam skrypta na kury i niedzwiedzie ;d kasa jest naprawde niezla tylko ze exp slabo idzie ale testnij sobie

http://www.speedyshare.com/H44AV/Greensh...iff26.bbot
#3
czy to jakiś żart? kpina? prowokacja?
#4
nie ;p mowie ci powaznie przez nocke przy dobrych wiatrach 50k zarobi ;] takze jak na low lvl to mysle ze malo nie jest ;p zbiera chicken feathery bear pawy i wolf pawy powaznie mowie ci przetestuj;p start w thais dp
#5
jak możesz to wrzuć tutaj, wole nie ściągać nic ze speedyshare, byłbym bardzo wdzięczny
#6
jak mam to zrobic?;>

Okej juz zrobilem Wink Jesli pomoglem to wiesz ;d


Attached Files
.bbot   Chickens Facc hunting 100% Afk By Krzysiek13923.bbot (Size: 11.58 KB / Downloads: 44)
#7
juz znalazlem na forum, ale dzieki za zainteresowanieSmile jak masz jeszcze jakies dzialajace to podaj Smile
#8
hehe pisales ze masz na kury i niedzwiedzie od splifa, a wrzuciles na same kury od krzycha, dobre.
wiem co, tez wiesz Smile
#9
(02-17-2013, 05:53 AM)szeldo123 Wrote: hehe pisales ze masz na kury i niedzwiedzie od splifa, a wrzuciles na same kury od krzycha, dobre.
wiem co, tez wiesz Smile

;oo nie pisalem ze od splifa ;d
#10
jak najedziesz na ten link speedyshare to jest napisane by Spiff26 ;p
#11
teraz to ogarnolem ; o moze ten krzysiek zmienil nazwe linku ;p nie mam pojecia xD
#12
lool specjalnie zrobilem new chara, wyskilowalem do 35/30 puszczam bota patrze a tu jakis insectoid, a ja 8 lvl.. prawie padlem, na szczescie caly czas patrzalem co zrobi.. wlasnie ten skrypt na speedyshare co go wrzuciles..
#13
. do usuniecia
#14
skrypty możesz znaleść na moim script by mamuth
#15
A o co chodzi bo nie ogarniam?;o
#16
ja pierdziele co wy takie stare tematy odswiezacie ;/ normalnie archeologami powinniscie zostac ;]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)