Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 3.86 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólna gra
#21
W takim razie Saphiry nie dodaję, nie może być to świat na którym gildia rządząca zacznie Nas huncić, bo nagle przybędzie Nas 15-20 osób, a jest to bardzo częste, dlatego też zanim założymy postacie na danym (wybranym przez nas) serwerze, dokładnie przedyskutuję tą sprawę z gildią rządzącą danym światem.

A póki co głosujcie i dodawajcie właśne opinie, pomysły

@Edit
(04-06-2013, 04:46 PM)hadzianowskibot Wrote: Nazwa gildi: Freestyle,
Nick: Pany...
Dałem propozycję nicku Pan (...), Pany wydaje mi się niezbyt jakoś wyglądające poprawnie, np. Pany Hadzianowski, albo Hadzianowski Pany.

@Edit 2
W pierwszym, tematowym poście zamieszczam linki, każdy jest do osobnej ankiety dotyczącej światu, nazwy postaci oraz gildii, jeśli możecie to głosujcie poprzez te linki, wtedy łatwiej będzie mi zobaczyć statystyki, nie będę musiał wtedy co chwilę edytować postu i ułatwi mi to znacznie życie :)


--macio ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#22
(04-06-2013, 12:47 PM)macio_g5 Wrote: Propozycje światów:
Aldora 1
Elysia 1
Danubia 1
Kyra 1
Pandoria 2


Aldora - Sami Polacy w dodatku Showtime z Danubi, raczej nic nie ugramy.
Elysia - Trochę Brazoli + Polacy w razie czego do pomocy.
Danubia - Brazole.... Ale polacy sie zbroją
Kyra- Nie wiem
Pandoria- Nie wiem

(04-06-2013, 04:46 PM)macio_g5 Wrote: W takim razie Saphiry nie dodaję, nie może być to świat na którym gildia rządząca zacznie Nas huncić, bo nagle przybędzie Nas 15-20 osób, a jest to bardzo częste, dlatego też zanim założymy postacie na danym (wybranym przez nas) serwerze, dokładnie przedyskutuję tą sprawę z gildią rządzącą danym światem.

A póki co głosujcie i dodawajcie właśne opinie, pomysły

@Edit
(04-06-2013, 04:46 PM)hadzianowskibot Wrote: Nazwa gildi: Freestyle,
Nick: Pany...
Dałem propozycję nicku Pan (...), Pany wydaje mi się niezbyt jakoś wyglądające poprawnie, np. Pany Hadzianowski, albo Hadzianowski Pany.


--macio Wink


Nick: Pan, widywałem grupkę z taką nazwą bodajże na Galanie
#23
Ja bym proponował jakiś serwer na ktorym jest duzo brazoli, czyli ze bedzie co bic Big Grin
Danubia
#24
A Może Berylia lub Hiberna?
a co do Nicków to może zaproponuje
Np.
Posterunkowy ******
#25
Ja proponuje Lunara, sporo osób tam gra (pl jak i BR) są wary i nawet ostatnio była wojna gildi tylko do 40 lvl.
#26
ja w sumie jestem za pandoria Smile i moja propozycja Nazwy gildi to Zaklad Karny Smile


a co do nickow to proponuje poczatek "Don" Tak jak Don Corleone Big Grin a nie jakies tam rumcajsy czy cos chlopaki wiem ze to tibia ale utrzymujmy jakis poziom Wink
#27
Dobra, po małej naradzie, myślę że listę serwerów już zamykam, będzie łatwiejszy wybór w głosowaniu, chciałbym również nakłonić Was do Pandory, jest to świat wypustoszony, jest tam zaledwie 12 gildii i strasznie mało graczy, co znacznie ułatwi nam tam grę, także głosujcie i nie podawajcie już propozycji światów Smile


--macio Wink
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#28
była propozycja też saphira
#29
(04-06-2013, 05:24 PM)[email protected] Wrote: ja w sumie jestem za pandoria Smile i moja propozycja Nazwy gildi to Zaklad Karny Smile


a co do nickow to proponuje poczatek "Don" Tak jak Don Corleone Big Grin a nie jakies tam rumcajsy czy cos chlopaki wiem ze to tibia ale utrzymujmy jakis poziom Wink

dlatego jest ankieta, bo sa gusta i gusciki. jednemu sie podoba Rumcajs, a drugiemu swiat gangsterski
#30
no dlatego zaproponowalem Smile Macio Zrob liste chetnych I pozniej niech kazdy chetny napisze jaka profesja :]
#31
(04-06-2013, 05:24 PM)[email protected] Wrote: ja w sumie jestem za pandoria Smile i moja propozycja Nazwy gildi to Zaklad Karny Smile


a co do nickow to proponuje poczatek "Don" Tak jak Don Corleone Big Grin a nie jakies tam rumcajsy czy cos chlopaki wiem ze to tibia ale utrzymujmy jakis poziom Wink

Jestem za Big Grin


(04-06-2013, 04:57 PM)yeti1500 Wrote: Ja bym proponował jakiś serwer na ktorym jest duzo brazoli, czyli ze bedzie co bic Big Grin
Danubia

Co do Danubi, myślę ze nie ma sensu tam jednak grac, przed chwilą się rozeznałem co do sytuacji, ponad 250+ Brazoli, wszystkie respy zajęte 24/7 (boty Brazoli), ubijesz jednego wpada 10... Wychodzi na to ze Pandoria będzie najlepszym rozwiązaniem Smile


(04-06-2013, 05:37 PM)[email protected] Wrote: no dlatego zaproponowalem Smile Macio Zrob liste chetnych I pozniej niech kazdy chetny napisze jaka profesja :]

Co do prof to raczej wszyscy MS/ED i może z 2-3 EK/RP
#32
Co do światów proponuje dać wszystkie światy i wtedy wybierać, tak było by najlepiej.
#33
(04-06-2013, 05:37 PM)[email protected] Wrote: no dlatego zaproponowalem Smile Macio Zrob liste chetnych I pozniej niech kazdy chetny napisze jaka profesja :]

Co do prof to raczej wszyscy MS/ED i może z 2-3 EK/RP
[/quote]

no wiadomo ale kto chce ed ms kto woli eka rp o to chodze a nie ze 10 ed 1 ms zero knajtow lub na odwrot :]


Wgl panowie wybierajcie szybko server i nazwy to sobie zrobie juz postac i dopoki mam pacca zostawie na off skilu Big Grin!!
#34
Witam, jako iż na furorze nic się ciekawego nie dzieje postanowiłem się do was przyłączyć i wyrazić swoją opinię na parę spraw.

1) Świat: Myślę że Pandoria będzie tutaj najlepszym rozwiązaniem.
2) Propozycja name: Jestem tego przeciwnikiem, bo nie wiem po co każdy gracz z "tej samej" gildii ma zakładać name przykładowo z "Pan", niech każdy bierze to co chce bo przecież i tak będziemy rozpoznawani po nazwie gildii.
3) Propozycję gildii: Na ten temat się nie wypowiem, ponieważ nie mam jakoś pomysłów co do nazwy gildii.
#35
Quote:2) Propozycja name: Jestem tego przeciwnikiem, bo nie wiem po co każdy gracz z "tej samej" gildii ma zakładać name przykładowo z "Pan", niech każdy bierze to co chce bo przecież i tak będziemy rozpoznawani po nazwie gildii.
Jestem za.

Propnuje również zrobić ankiete kto jaka profesja ma zamiar grac (zeby orientacyjnie wiedziec kto co jak). Bedzie mozna uniknac EK TEAMU.
#36
decydowac sie i zaczynamy Big Grin
#37
I tak trzeba czekac na bota Smile Nie bede expil manualnie, only bot. A jak bedzie jakas akcja to wiadomo ze przylece.
#38
roka moge recznie zalezy mi na tym zeby na off skilu ustawic :d
#39
Wejde w to... Proponuje Titanie server pacyfistyczny wiec bedzie mozna ostro "broic"
co do nicku: Pa .... np Pa Sergiej.
[Image: 0_0_823577059_Wiosna_przyszla_przez_xawery_middle.gif]
#40
Ale przed tym jak wyjdzie update BBota to trzeba się zdecydować i uzbierać wszystkich ludzi. Pozakładać chary itp. Żeby nie robić wszystkiego na ostatni guzik. Niech "leader" się wypowie co o naszych pomysłach sądzi i po sprawie.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)