Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 3.86 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólna gra
#41
niby tak, ale jakos mi sie nie widzi zebysmy wszyscy zakladali chary tego samego dnia. wyobraz sobie 5-10 osob biegajacych po roku na tym samym lvlu. normalnie bylo by jak w pierwszych dniach aurory.
#42
Proponuje wejsc w tej chwili na ts'a i obgadac, przejsc dzisiaj rooka recznie zeby na uptade mozna bylo ostro bocic. Jak ktos chce wejsc na ts'a pisac PW.
#43
dlategoo decydujmy komu sie chce recznie to wbije recznie komu nie to czeka na bota i wszystko jasne jestem za pandoria
#44
ja rowniez jestem za pandoria
#45
To jak Robimy Chary już na Pandorii ? :d
#46
ja tam juz mam chara na pandorii bodajze 6 lvl, ale to troche za malo. jak bedzie bot to dorobie z 5 kont na dobry poczatekSmile
#47
Nie ma macio_g5, a to on dał pomysł to niech się wypowie. Ale myślę że pandoria zostanie. Wink Najchętniej dzisiaj bym już wbił przeszedł tego rooka i miał z głowy.
#48
ja mam na starym koncie 12 lvl knight 73/67 skile wiec dobry cashmejker! Big Grin ROBIE ELDER DRUIDA
#49
macio jest, juz odpisuje Wink
#50
No więc "leader" się wypowiada ;)

No to tak, według mnie powinno paść na Pandorię, ponieważ łatwo będzie się tam wybić, a też chętnych na ten świat jest najwięcej z tego co widzę z postujących i ankietujących, co do gildii name to Rozbojnicy, a imiona dla postaci rowniez przystaje przy np. "Macio Rozbojnik".

Najlepiej niech każdy napisze do mnie na prv na forum czy dołącza i jaki nick będzie posiadać (nie wymagane jest słowo 'rozbojnik' w nazwie) i jutro nmożna zacząć grę, lub nawet jak ktoś chcę to dziś.

Ja wbijam jutro, zakładam gildię i każdy który na prv poda nick, będzie automatycznie zaproszony :)

W skrócie
Pandoria
Rozbojnicy

Nick '(..) Rozbojnik' lub nazwa własna

@EDIT
W PIERWSZYM POŚCIE ANKIETA Z VOC JAKIE WYBIERACIE


--macio ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#51
a kto jaka profa :]?
#52
Link do wyboru prof

http://micropoll.com/t/KE9w1ZQl60


--macio Wink
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#53
Name: Zeji

Bardziej ogarnięci pisać Big Grin
Jeszcze mam do was prośbę jeżeli znajdzie się jakiś łaskawy pan, który by mi wysłał parę skryptów dla druidka to byłbym bardzo wdzięczny (FACC i PACC jeżeli można).
#54
Quote:The character Kropek Rozbojnik has been created.

See you in Tibia!

To mój char jak coś, na dziś spadam, jutro ogarnę wszystkie invy i gildię, Wy możecie zaczynać coś działać, peace!


--macio ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#55
(04-06-2013, 07:12 PM)beznazwiska Wrote: Name: Zeji

Bardziej ogarnięci pisać Big Grin
Jeszcze mam do was prośbę jeżeli znajdzie się jakiś łaskawy pan, który by mi wysłał parę skryptów dla druidka to byłbym bardzo wdzięczny (FACC i PACC jeżeli można).

dopisuje sie do prosby Big Grin


Nick: Amazing Kwiat Opony
#56
Gildia utworzona 'Rozbojnicy'
Na dziś już spadam, osoby które do mnie napisały, zostały dodane, do jutra Smile!


--macio Wink
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#57
Ventrilo 2.1.4?
#58
to co oramy, ja dziś pewnie nic nie wbije bo pije :d , ale za to zaczne od jutra chyba że coś wypadnie także do zobaczenia w grze :* ajjjj xd
#59
TS3 bedzie lepszy.

Nick: Bulecznik (wariaty pisac)
#60
porobcie sobie chary, pewnie jutro juz bedzie bbot i bocimy 24/7 ja zrobilem sobie 1 konto glowne przyszly sorc + na 1 jednym koncie mam 2 chary przyszle cashmakery, a jutro dorobie jeszcze z 5 kont beda to cashmakerowie


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)